ЗВЕРНЕННЯ Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради до керівників і працівників підприємств , установ та організацій СТГ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці.

Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві

У 2021 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначатиметься під девізом – «Передбачати, готувати та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР »  .

              Проведення Всесвітнього дня охорони праці сприяє формуванню глобальної культури профілактики в області охорони праці, залучаючи до цього  тристоронніх учасників, а також й інших зацікавлених сторін, що діють у даній сфері.

             Одним з основних показників стану  безпеки  праці є рівень виробничого травматизму та профзахворюваності. Аналіз виробничого травматизму за 2020 рік  свідчить про те, що переважна більшість нещасних випадків сталася через організаційні причини. Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв’язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля.

Необхідність об’єктивної оцінки праці за факторами небезпеки зумовлена в Україні законодавчою нормою, яка зобов’язує роботодавця інформувати працівників про умови праці на робочому місці, в яких вони здійснюють трудову діяльність, про всі небезпечні та шкідливі виробничі фактори, що реально чи потенційно можуть впливати на них і спричиняти відповідні негативні наслідки, загрожувати їхньому життю та здоров’ю. 

Зважаючи на важливість створення безпечних умов праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань відділ соціального захисту населення звертається до керівників і працівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності із закликом підтримати ініціативу у виборі  напрямків  та удосконаленні профілактичних заходів з питань охорони праці, для  реалізації як на рівні підприємств, так і на регіональному рівні. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here