Звернення щодо соціально-економічного захисту громадян України під час опалювального сезону 2021–2022 рр. та справедливої тарифікації опалення

Ситуація, що склалася в енергетичному секторі в межах держави, сьогодні викликала справжній резонанс, що надалі може призвести до зростання соціальної напруги в громаді.

У зв’язку зі значним необґрунтованим підвищенням тарифів на опалення для населення 19 жовтня 2021 року на засіданні чергової чотирнадцятої сесії Біловодської селищної ради підтримано звернення депутатів Біловодської селищної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Депутати вкрай стурбовані ціноутворенням і тарифікаційною політикою на опалення для населення. Зростання цін на природний газ призведе до погіршення фінансового становища населення, яке здебільшого вже перебуває поза межею бідності, та до накопичення боргів за опалення. Величезний дисбаланс між реальними доходами та платоспроможністю українських родин, подальше підвищення цін на житлово-комунальні послуги призведе до прямого порушення прав українських громадян.

З огляду на вищезазначене було ініційовано депутатське звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо соціально-економічного захисту громадян України під час опалювального сезону 2021–2022 рр. та справедливої тарифікації опалення.