Зустріч Робочої групи Біловодської селищної ради з представниками ПРООН у рамках Надзвичайної кредитної програми

Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч Робочої групи Біловодської селищної ради з супроводу субпроєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку, моніторингової групи з дотримання екологічних та соціальних стандартів під час реалізації субпроєктів з представниками ПРООН Сергієм Уксусовим та Сергієм Пагасяном.

В ході зустрічі перевірили стан реалізації проєктів НКПВУ та спланували подальші дії у Євсузькому ліцеї та Новодеркульському ліцеї імені А.В.Пастухова. Спеціаліст із залучення громадськості програми з відновлення та розбудови миру Маркіян Жиляк звернув увагу моніторингової групи на постійному, відповідно до плану, зборі інформації щодо екологічного та соціального впливу проєктів та своєчасному звітуванню та рекомендаціям Робочій групі щодо впровадження необхідних заходів.