ЗМІНИ У НАДАННІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ НАСЕЛЕННЮ

Розпочинається прийом документів на оформлення житлової субсидії.

Домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне перепризначення субсидії. Рішення про це в автоматичному режимі ухвалюватимуть органи соціального захисту населення на підставі інформації Мінфіну після верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій (наявність у власності житлових приміщень, транспортних засобів, депозитних рахунків та інше).
         Таким чином, призначення житлової субсидії на цей рік домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

•  надавалася у грошовій безготівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі);
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи), оскільки необхідно підтвердити місце фактичного проживання;
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо непроживання окремих осіб за місцем реєстрації).

У зв’язку з цим  отримувачі субсидій можуть звернутися до Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради, який розташований за адресою: смт Біловодськ, вул. Філоненка, буд.11, а жителі сіл подають документи за місцем проживання до адміністраторів ЦНАПу.

Просимо не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у період з травня по вересень 2021 включно, буде нарахована починаючи з травня 2021.

Громадяни, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або в безготівковій формі, повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати субсидії.

Пакет документів можливо подати до відділу  соціального захисту населення, в умовах карантинних обмежень за попереднім записом.

Відвідування без вдягнутої захисної маски, а також з ознаками ГРВІ – ЗАБОРОНЕНО!
Інформація за телефоном: 095-839-64-96