Збережемо документи!

З метою захисту соціально-економічних прав громадян, збереженості документів тривалого зберігання та з кадрових питань установ, в зв’язку з карантинними заходами та неможливістю проведення  стаціонарного семінару, архівним відділом виконавчого комітету Біловодської селищної ради підготовлено  дистанційний семінар на тему: «Про основні вимоги до формування та підшивки справ, складання описів справ,  актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, історичних довідок».

          Підготовлена пам’ятка, де покроково, в стислій формі надані методичні рекомендації з формування та підшивки справ, складання довідкового апарату. А також, розроблені зразки описів справ, акту, історичної довідки, титульного аркушу та засвідчувального напису.

На сьогодні з’явився додатковий час в установах, щоб приділити увагу та упорядкувати архівні та поточні документальні справи.

Дані матеріали  направлені підприємствам, установам та організаціям,

засновником яких є селищна рада: Біловодському РЕП, Біловодському опорному закладу загальної середньої освіти, Біловодській гімназії, 9 закладам загальної середньої освіти та 8 комунальним закладам дошкільної освіти, Біловодському районному центру дитячої та юнацької творчості, Біловодській дитячій школі мистецтв, КУ «Централізована бібліотечна система», Біловодському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КУ «Біловодська дитячо – юнацька спортивна школа», Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг», Громадській організації «Біловодська місцева організація фізкультурно-спортивного товариства «Колос», КУ Біловодський районний центр «Спорт для всіх».

Подібні методичні документи розроблюються  і для самостійних

структурних підрозділів селищної ради, установ, які передають документи на державне зберігання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here