Завершено два етапи конкурсу на посаду керівника ЗЗСО Біловодської селищної ради

На цьому тижні, 07 та 09 червня пройшли перші два етапи конкурсного випробування на зайняття посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Біловодської селищної ради.

Відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол № 1 від 02.06.2021 року) п’ять осіб було допущено до участі у конкурсному відборі: 3 – на посаду керівника Біловодського ліцею № 1, 1 – на посаду керівника Городищенського ліцею та 1 особа на посаду керівника Новолимарівської гімназії.

Під час першого етапу здійснювалась перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти. У ході другого етапу конкурсного випробування у конкурсантів перевіряли професійні компетентності шляхом письмового виконання ситуаційних завдань.

Останній третій етап – публічна презентація перспективного плану розвитку закладу освіти» відбудеться 14 червня 2021 року о 13.00 годині в малій актовій залі Біловодського будинку культури.

Переглянути відеозапис І та ІІ етапів можна за посиланнями:
І етап – https://youtu.be/rdLsdK-Aqgs
ІІ етап – https://youtu.be/yhaEqW7zEZU

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here