Засідання оргкомітету щодо святкування на території громади Дня захисту дітей

У середу, 19 травня 2021 року на чолі з заступником селищного голови Володимиром Гніденком відбулося друге засідання організаційного комітету щодо святкування на території Біловодської громади Міжнародного дня захисту дітей.

На засіданні затверджено план заходів святкування, визначено відповідальних за їх проведення та склад залучених відділів, установ, організацій, що дотичні до роботи з дітьми.
В цей день заплановано провести церемонію нагородження учнів загальноосвітніх закладів Біловодщини, які стали переможцями обласного етапу конкурсів Малої академії наук, спортивних змагань та творчих конкурсів. В ході святкування відбудеться звітний концерт вихованців Дитячої школи мистецтв та будуть працювати близько десяти тематичних локацій.

Участь у святкуванні візьмуть діти всіх закладів освіти громади.