Засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади»

Сьогодні, 6 травня відбулося засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади». Комісія розглянула питання «Про висування кандидатури Григорія Андрійовича ХАБЛАКА на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади».

На підставі відгуків-клопотань педагогічної ради, первинної профспілкової організації Біловодського ліцею №1, Громадської організації «Об’єднання керівників ЗЗСО Біловодської ОТГ», відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради, випускника Біловодської середньої школи № 2 Шуліки Богдана Сергійовича, депутата Біловодської селищної  ради В’ячеслава Бєлоліпецького, Почесного громадянина Біловодського району Анатолія Коптьола, клопотання від батьків випускників 2021 року Біловодським селищним головою Олегом Мирошником була висунута кандидатура Григорія ХАБЛАКА на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної  територіальної громади».

З інформацією «Про біографічні дані, характеристику та обґрунтування особливого вкладу у розвиток громади кандидата на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади» ХАБЛАКА Григорія Андрійовича» виступила начальника відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради  Лариса Супрун.

Активну участь в обговоренні представленої інформації взяли: селищний голова Олег Мирошник, члени комісії Володимир Степанов, Федір Горбаньов, Лариса Супрун, Василь Старунов, Іван Кутвіцький.

Комісія прийняла наступне рішення:

1. Підтримати пропозицію Біловодського селищного голови щодо висування   кандидатури ХАБЛАКА Григорія Андрійовича на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної  територіальної громади».
  2. Підготувати інформаційну довідку на  кандидата на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади» ХАБЛАКА Григорія Андрійовича, яку розмістити на офіційному вебсайті селищної ради для проведення Громадського обговорення: Інформаційна довідка
  3. Комісії  протягом 3 робочих днів після закінчення місячного терміну Громадського обговорення провести засідання, підготувати протокол про підсумки Громадського обговорення та оприлюднити його шляхом опублікування на офіційному вебсайті селищної ради.