Засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади»

Під головуванням селищного голови – голови комісії Мирошника Олега 8 червня 2021 року відбулося друге засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади».

Комісія розглянула питання «Про підсумки Громадського обговорення кандидатури Григорія Андрійовича ХАБЛАКА на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади».

В інформації, представленій секретарем комісії Тетяною Разумною, зазначалося, що на сайті Біловодської селищної ради та на офіційній сторінці в мережі Facebook було розміщено ІНФОРМАЦІЙНУ ДОВІДКУ на Григорія ХАБЛАКА на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади» зі зверненням до громадян взяли участь в Громадському обговоренні даної кандидатури.

В обговоренні взяло участь 177 громадян, частина із них залишили свої коментарі на сайті.  Це слова підтримки та високої оцінки діяльності Г.А. Хаблака. Так, наприклад:
– Світлана Мирошник: «Я за. Моя большая семья вся закончила десятилетку в этой школе. Я горжусь что в школе работает сплоченный коллектив под руководством Григория Андреевича.»;
– Анастасія Проценко: «Заслуженно!»;
– Олена Руденко: «Так держать!!!»;
– Анна Ришкова: «Супер!» та інші.

В обговоренні даної інформації активну участь взяли О. Мирошник, Н. Чаплигіна, О. Шуліка, В. Старунов та інші.

Комісія одноголосно прийняла рішення взяти до уваги підсумки Громадського обговорення кандидатури Хаблака Г.А. на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади».  Підготовлено протокол про підсумки Громадського обговорення, який підписали члени комісії. Також секретарю комісії доручено підготувати та передати разом з іншими документами проєкт рішення щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної територіальної громади» Григорію Хаблаку на розгляд сесії селищної ради.