Визначено цьогорічних переможців Бюджету участі Біловодської громади

Засідання Координаційної ради з питань реалізації бюджету участі в Біловодській селищній територіальній громаді відбулось сьогодні, 04 травня у коворкінг-центрі Біловодської районної бібліотеки.

Начальниця управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради – секретар Координаційної ради Олена ШИЛОБРИД проінформувала учасників про підсумки голосування, що здійснювалося в електронній системі «Громадський бюджет» та у паперовому вигляді у пунктах для голосування.

Загалом жителі громали віддали 7666 голосів за позитивно оцінені проєкти подані для участі в рамках бюджету участі в Біловодській СТГ у 2021 році.

Члени Координаційної ради одноголосно затвердили 1 великий та 7 малих проєктів-переможців згідно з результатами голосування:
✅ створення сучасного скейт парку на території Біловодського парку культури та відпочинку (смт Біловодськ);
✅ створення умов для проведення дозвілля, відпочинку та тематичних заходів для жителів Біловодської селищної територіальної громади (смт Біловодськ);
✅ енергоефективне вуличне освітлення (с.Шуліківка);
✅ створення зони спорту та дозвілля в Литвинівському старостаті;
✅ я із прозорої криниці нап’юсь чистої води (с. Брусівка);
✅ зона сімейного відпочинку (смт Біловодськ);
✅ райський куточок (с. Плугатар);
✅ комфортне та безпечне село.

Дякуємо всіх за активну участь конкурсі!