Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. Цьогоріч День вишиванки святкують 20 травня.

В рамках циклу заходів «Вишиванка – символ нескорених» в клубних закладах громади з дотриманням карантинних вимог проведено: майстер – класи з виготовлення вишиванки – оригамі (Євсузький СБК, Городищенський СБК, Семикозівський с/к) та вишивки бісером (Гармашівський с/к); флешмоби (Литвинівський СБК, Лимарівський с/к, Новодеркульський СБК, Кононівський СБК, Городищенський СБК, Городнянський с/к); для мешканців сіл Бараниківка, Нижньобараниківка, Данилівка та Шуліківка були організовані фотосесії та фотоконкурси онлайн; тематичні години та онлайн – привітання підготували працівники Будинку культури смт Біловодськ, Парневського с/к, Новолимарівського СБК, Зелеківського с/к та Семикозівського СБК.

Працівники краєзнавчого музею також приєдналися до свята та опублікували на офіційній сторінці музею мережі Facebook відео – презентацію  «Вишиванка – оберіг української нації», а бібліотекарі центральної районної  організували патріотичну акцію онлайн “Одягни вишиванку – це модно і гарно”, до якої може долучитись всі небайдужі до цього свята.