Виїзд мультидисциплінарної команди до Новолимарівського старостинського округу

27 липня мультидисциплінарна команда Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області здійснила виїзд до Новолимарівського старостинського округу з метою надання соціальних послуг та перевірки роботи соціальних робітників на дільниці.

Громадяни, які обслуговуються у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, мали змогу отримати перукарські послуги. Особи з-поміж маломобільних громадян населення отримали цю послугу вдома.

В ході перевірок виявлено, що соціальна послуга догляд вдома надається якісно та з дотриманням графіку виходів. Скарг то нарікань від отримувачів соціальної послуги не надходило. Всі дуже задоволені роботою соціальних робітників.

#tercentr_мультидисциплінарна

#tercentr_доглядвдома