У місті Скадовськ з 26 по 29 серпня пройшли вже традиційні Всеукраїнські спортивні змагання громадської організації «ВФСТ «Колос» серед сільських, селищних територіальних громад.

Понад 350 спортсменів з 24 кращих спортивних громад України демонстрували свої здібності у шести видах спорту, а саме: волейбол, футбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шашки та шахи. Луганщину гідно представила команда Біловодської громади – неодноразова переможниця змагань обласного рівня.

Цьогоріч дружня, потужна й згуртована команда нашої громади посіла 9 місце у комплексному заліку серед 24 громад з усіх областей України.

1 місце та золото змагань з волейболу здобули: Ігор Задорожній, Віталій Маліновський, Сергій Крапівцев, В’ячеслав Труханов, Олександр Петренко, Юрій Щербак, Елтун Карімов, Олександр Тіщенко.

4 місце з шахів виборов Юрій Клочок.

4 місце з шашок здобула Наталія Гончарова.

14 місце з гирьового спорту посів Андрій Іщенко.

14 місце з настільного тенісу у команди Софії Калашник та Андрія Сокирки.

Вітаємо переможців, учасників та тренерів Всеукраїнських спортивних змагань! Бажаємо наснаги до нових спортивних звершень! Пишаємося та продовжуємо вболівати за вас!