Відсвяткували день села Семикозівка

Сонячного недільного вечора, 27 червня жителі Семикозівки відсвяткували день рідного села. На святковий концерт завітали не лише односельці, а й гості з прилеглих територій разом з селищним головою Олегом МИРОШНИКОМ, щоб разом відсвяткувати важливе для села свято.

Очільник громади у своїх словах вітання відзначив, що без жителів цієї території, їх щоденної праці, прагнення до розвитку та любові до рідної землі не можливе існування села.

Своїми піснями звеселяли душу народний вокальний ансамбль “Степівчанка” Біловодського РБК, працівники та аматори сцени Семикозівського СК і СБК. Яскраве та незабутні враження дарували учасниці ансамблю барабанщиць Біловодського РБК.

За сценарієм свята увага була приділена всім категоріям жителів села. Так, пам’ятними подарунками у номінаціях були відзначені «Наймолодший та найстарший житель села», «Новостворена та Міцна сім’я», «Багатодітна сім’я», «Ювіляри місяця» та «Першокласники 2021»

 Дитячій радості не було меж, оскільки для них проводились конкурси із призами та встановлено батут. Завершилось свято дискотекою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here