Відсвяткували день села Парневе

В селі Парневому 27 червня відбулося одне з найважливіших свят – День села. Від усього серця вітали теплими словами присутніх заступник селищного голови Іван КУТВІЦЬКИЙ, староста Євсузського старостинського округу Володимир СТАРЧЕНКО та депутатка Біловодської селищної ради Лілія НЕНАДА.

Гості бажали процвітання селу та міцного здоров’я його жителям. З їх уст линули слова вдячності та поваги за працю людей, які обрали нелегку селянську долю.

Відзначили та привітали місцевих жителів с. Парневе завідувач Парневським клубом, учасники художньої самодіяльності села та народний вокальний гурт «Козаченьки» Біловодського РБК.  Гідно шанували на святі – і піснями, і  дарунками наймолодшого й найстаршу жителів села, ювілярів та  родини, які живуть у парі 25 та 50 років.

Прекрасні букети з польових та декоративних квітів просто зачаровували око. Проте кращими в конкурсі відзначили Ваню Гусака, Олену Чернявську, Євгенію Калюжну, Анастасію Білянську та Ольгу Зінченко.

А ось обрати переможницю конкурсу “Домашньої випічки” було не легко. Вся випічка була дуже красивою та смачною, але одностайно журі обрали торт Світлани Савчук!

Абсолютно усіх переповнювали позитивні емоції. Завдяки спільним зусиллям свято вдалося!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here