Відбувся традиційний турнір “Кубок Біловодська”

Упродовж двох днів, з 07 по 08 серпня на прибережній зоні річки Деркул проходив IV тур Чемпіонату Луганської області з пляжного волейболу серед чоловіків “Кубок Біловодська”.

Примхлива спекотна погода випробовувала 16 чоловічих команд, які представляли міста Рубіжне, Старобільськ, смт Біловодськ, Новопсков, Петропавлівка, Мілове та с. Євсуг, а також гості з сусідньої області з міста Харків. Після офіційного параду відкриття за першість гравці одночасно боролися на двох волейбольних майданчиках.

В результаті першого ігрового дня півфіналістами стали дві команди з Біловодська – Ігор Задорожній / Сергій Крапівцев та Олег Мирошник / Ігор Тимець, команда з Харкова – Денис Бурма / Богдан Кривошликов та команда з Рубіжного Данило Пасічник / Євген Птушко.

За результатами цікавих та запеклих спортивних баталій місця розподілилися таким чином:
Переможцями змагань стали команда Сергій Крапівцев – Ігор Задорожній (Біловодськ);
Срібними призерами змагань стали  Ігор  Тимець –  Олег Мирошник (Біловодськ);
Трійку кращих замкнули гості змагань Данило Пасічник – Євген Птушко (Рубіжне).

Команда-переможець була нагороджена кубком, а усі гравці команд-призерів медалями та грамотами Федерації волейболу Луганської області за підтримкою управління молоді та спорту Луганської області.