Відбувся круглий стіл між представниками Біловодської ОТГ та представницями структури ООН Жінки і партнерами проєкту

Сьогодні відбувся круглий стіл між представниками Біловодської ОТГ та представницями структури ООН Жінки і партнерами проєкту – спеціалісткою проєкту в Луганській і Донецькій областях структури ООН Жінки в України Лішик Ольга, координаторкою в Луганській області Українського жіночого фонду Любимова Яна (Lyubimova Yana), експертки «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» Наталією Рябошапко.
Наразі Біловодська громада співпрацює зі структурою ООН Жінки в Україні у напрямку забезпечення гендерної рівності та реалізації національних і міжнародних зобов’язань щодо прав жінок.
Круглий стіл було проведено з метою обговорення подальшої співпраці у рамках реалізації проєктів структури ООН Жінки, а саме щодо розробки гендерно-чутливої Стратегії розвитку громади/Програми соціально-економічного розвитку/місцевого плану дій щодо виконання Національного плану дій 1325 та інтеграції питань «Жінки, мир, безпека».
На зустрічі був презентований Гендерний профіль з інформацією про потреби та пріоритети жінок та чоловіків, проживаючих у громаді. Цей документ було розроблено жителями Біловодської громади за підтримки структури ООН Жінки. Провідні експерти представили рекомендації щодо урахування визначених профілем потреб у прогнозних та програмних документах громади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here