Відбулись урочистості з нагоди 70-річчя заснування Біловодського професійного аграрного ліцею

10 лютого, своє 70-річчя заснування відзначив Біловодський професійний аграрний ліцей Луганської області. Привітати колектив ліцею зі знаменним ювілеєм завітали селищний голова Олег Мирошник і заступник селищного голови Володимир Гніденко. Вони вручили вітальний лист директору ліцею Анатолію МОРОЗОВУ та колективу Біловодського професійного аграрного ліцею.  

Гості звернусь до присутніх з теплими словами привітання та подяки за сумлінну працю, наголосивши на переконанні в тому, що досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал колективу у справі підготовки фахівців й надалі служимуть зміцненню громади та продовжить робити гідний внесок у розвиток освіти Біловодщини!

Подяками Біловодської селищної ради за високий професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу виховання молоді, підготовки кваліфікованих спеціалістів  Біловодщини та з нагоди 70-ї річниці заснування Біловодського професійного аграрного ліцею нагородили методистку аграрного ліцею Наталію  СТАРІКОВУ й викладачів Біловодського професійного аграрного ліцею Олену ФІЛЬЧУК і Тетяну БОРОДАВКУ.

Колектив Біловодської селищної ради щиро вітає працівників ліцею зі знаменною датою 70-річчям з дня заснування. Бажаємо успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде людська шана та подяка за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here