Відбулося засідання чергової восьмої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання

Сьогодні, 20 травня 2021 року у малій актовій залі Біловодського районного Будинку культури під головуванням селищного голови Олега Мирошника відбулося пленарне засідання чергової восьмої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання.

У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради. На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні поліцейські офіцери громади та представники Біловодського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області, Біловодського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Депутати розглянули 64 питання порядку денного, найголовнішими з яких були:
– початок повноважень депутата Біловодської селищної ради;
– затвердження Положення про стипендії для спортсменів Біловодської селищної територіальної громади;
– внесення змін до бюджету Біловодської селищної територіальної громади у Старобільському районі у Луганській області на 2021 рік та цільових програм;
– внесення змін до Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Біловодської селищної ради на 2021 рік;
– покладання виконання обов’язків старости Нижньобараниківського старостинського округу;
– затвердження Положення про електронні консультації та опитування в Біловодській громаді;
– затвердження Положення про Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Біловодської селищної ради;
– надання громадянам у приватну власність земельних ділянок та інші.

Також депутатами:
– заслухано звіт щодо виконання бюджету Біловодської селищної територіальної громади за I квартал 2021 року;
– підтримано звернення депутатів Біловодської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності скасування змін в організації виплати й доставлення пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.

Прийняті рішення засідання чергової восьмої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Біловодської селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here