Відбулося засідання чергової чотирнадцятої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання

19 жовтня 2021 року у малій актовій залі Біловодського центру культурних послуг відбулося пленарне засідання чергової чотирнадцятої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання.

Відкрив та вів сесію Біловодської селищної ради селищний голова Олег Мирошник. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів селищної ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету селищної ради. На пленарному засіданні сесії селищної ради були присутні начальник відділу взаємодії з Біловодською територіальною громадою та здійснення виконавчої влади на місцях Старобільської районної державної адміністрації Наталія Будовська й поліцейський офіцер Біловодської селищної територіальної громади Віталій Лисак.

На початку сесії секретар ради Денис Боронников оголосив про обрання нового голови депутатської фракції «НАШ КРАЙ» Сергія Кошарного.

Депутати розглянули 120 питань порядку денного, найголовнішими з яких були:
– внесення змін до бюджету Біловодської селищної територіальної громади у Старобільському районі у Луганській області на 2021 рік та цільової програми;
– відкриття інклюзивної групи на базі Біловодського комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку (ясла-садок) №3 «Джерельце»;
– затвердження Положення про організацію роботи служби з перевезення осіб з числа маломобільних груп населення у новій редакції;
– затвердження статутів дошкільних навчальних закладів Біловодської селищної ради у новій редакції;

– розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Біловодської селищної територіальної громади Старобільського району Луганської області;
– прийняття у комунальну власність Біловодської селищної територіальної громади та на баланс Біловодської селищної ради тротуару по вул. ім. Гуньяна в смт Біловодськ;
– прийняття на баланс Біловодської селищної ради витрат із виконаних робіт з капітального будівництва та передачу нерухомого майна в оперативне управління КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біловодської селищної ради Луганської області;
– заборона продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Біловодської селищної територіальної громади суб’єктами господарювання сфери торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, у нічний час.

Великий блок питань, які розглянули сьогодні на сесії депутати, стосувався землеустрою та землекористування.

Було підтримано звернення депутатів Біловодської селищної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. та справедливу тарифікацію опалення.

Прийняті рішення засідання чергової чотирнадцятої сесії Біловодської селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Біловодської селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».