Відбулось відкриття оновленого відділення екстреної невідкладної медицини

Сьогодні, 01 березня у КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» відбулось відкриття оновленого відділення екстреної невідкладної медицини після проведення капітального ремонту в рамках Президентського проєкту «Велике будівництво».

Урочисте відкриття відбулося за участю голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая, заступниці голови ЛОДА Катерини Безгинської, селищного голови Олега Мирошника, голови районної держадміністрації Катерини Колесникової та генерального директора КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Романа Чередниченка.

В ході ознайомнення гостей з модернізованим відділенням Роман Чередниченко розповів присутнім про новостворені комфортні умови для лікування мешканців.

«Відділення відповідає світовим стандартам для цілодобового надання невідкладної медичної допомоги» – зазначив генеральний директор КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня».

Представники влади привітали всіх з визначною подією для розвитку невідкладної допомоги на Біловодщині та подякували тим, хто доклав максимальних зусиль для якісної реалізації проєкту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here