Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 26 травня під головуванням секретаря ради Дениса Боронникова, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.У роботі засідання брали участь старости старостинських округів Біловодської селищної територіальної громади, керівники структурних підрозділів та комунальних закладів селищної ради.

Згідно з порядком роботи членами виконкому було розглянуто 22 питання, за якими були прийняті відповідні рішення:
1. Про підсумки роботи служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради за 2020 рік, пріоритетні напрямки роботи у 2021 році, проведення заходів до Дня захисту дітей.
2. Про упорядкування погосподарських книг в селищній раді та старостинських округах.
3. Про надання матеріальної допомоги на лікування.
4. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
5. Про надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.
6. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» (2 заяви).
7. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина (3 заяви).
8. Про звільнення від сплати за соціальні послуги, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області.
9. Про надання дозволу на укладання та підписання договору купівлі-продажу житлового будинку, в якому зареєстрований та проживає малолітній.
10. Про надання дозволу на укладання та підписання договору купівлі-продажу частки житлового будинку, в якому зареєстровані та проживають малолітні.
11. Про розв’язання спору між батьками малолітнього щодо участі у вихованні та порядку побачень з дитиною батьком, який проживає окремо.
12. Про виплату одноразової грошової допомоги особі з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
13. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (39 заяв).
14. Про внесення змін до свідоцтва про право власності на житло.
15. Про внесення змін до облікової справи особи, що перебуває на квартирному обліку при виконавчому комітеті Біловодської селищної ради.
16. Про взяття на квартирний облік виконавчого комітету Біловодської селищної ради.
17. Про внесення змін до Положення про виплату грошової винагороди обдарованим учням Біловодської дитячої школи мистецтв – переможцям, призерам обласних учнівських творчих та мистецьких конкурсів.
18. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в с. Новодеркул, Старобільського (Біловодського) району Луганської області.
19. Про визначення дати початку прийому документів для зарахування дітей до 1 класів закладів загальної середньої освіти.
20. Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти громади у літній період 2020-2021 навчального року.
21. Про організацію роботи Біловодського комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку (ясла-садок) №2 «Веселка» і Біловодського комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку (ясла-садок) №3 «Джерельце» під час літнього періоду.
22. Про приведення строку дії договору оренди № 63E300-1743/18 від 04.07.2018 у відповідність із визначеним законодавством мінімальним строком оренди.