Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

30 листопада 2021 року у малому актовому залі Біловодського центру культурних послуг за участі старост старостинських округів Біловодської селищної територіальної громади та керівників структурних підрозділів відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

Учасники засідання розглянули 36 питань порядку денного, найголовнішими з яких були:

• Про надання матеріальної допомоги.
  • Про звільнення від сплати за соціальну послугу догляд вдома особу похилого віку.
  • Про встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ФОП Воловикову І.М.
  • Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна в смт Біловодськ Старобільського району Луганської області.· Про затвердження проєкту будівництва по об’єктах: «Капітальний ремонт адміністративної будівлі та гаражу Біловодської селищної ради по вул. Уманського № 97 в с. Семикозівка Біловодського району Луганської області. Додаткові роботи».
  • Про затвердження проєкту будівництва по об’єкту: «Нове будівництво тротуару по вул. Біловодська смт Біловодськ Луганської області».
  • Про запровадження послуги з патронату над дитиною.· Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 30.07.2020 року № 336 «Про запровадження послуги з патронату над дитиною та затвердження складу міждисциплінарної команди».
  • Про продовження терміну перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.· Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради від 27.02.2018 року №156 «Про затвердження посадових інструкцій працівників апарату Біловодської селищної ради та її виконавчого комітету» та № 152 «Про затвердження Порядку складання додаткових списків громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів на території Біловодської ОТГ».
  • Про відмову у виправлені технічної помилки у правовстановлюючому документі – Свідоцтві про право власності на жилий будинок від 03 лютого 2000 року, виданого виконавчим комітетом Біловодської селищної ради.
  • Про зняття з квартирного обліку.
  • Про забезпечення фахівців з вищою медичною освітою безоплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням.
  • Про приведення строку дії договору оренди від 01.06.2019 № 49 у відповідність із визначеним законодавством з мінімальним строком оренди.
  • Про схвалення Програми розвитку культури Біловодської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки в новій редакції.
  • Про затвердження тарифів на послугу з викачування та вивезення рідких побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів селищної територіальної громади.
  • Про встановлення норм витрат палива для шкільних автобусів закладів освіти Біловодської територіальної громади на 2021 рік, придбаних у поточному році.
  • Про затвердження проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі Новодеркульського закладу загальної середньої освіти імені А.В. Пастухова шляхом реалізації енергозберігаючих технологій за адресою: Луганська область, с. Новодеркул, вул. Пастухова, 9. Коригування» (коригування).
  • Про розв’язання спору між батьками малолітнього щодо участі у вихованні та порядку побачень з дитиною батька, який проживає окремо.· Про надання дозволу на відмову від спадщини від імені малолітнього.
  • Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (102 заяви).· Про накладення адміністративного стягнення.
  • Про затвердження проєкту будівництва по об’єкту: Нове будівництво мережі вуличного освітлення від КТП-0411 по вул. Кооперативна в с. Новолимарівка.
  • Про затвердження проєкту будівництва по об’єкту: «Нове будівництво мережі вуличного освітлення по вул. Широка в с. Семикозівка, по вул. Мічуріна в с. Шуліківка, по вул. Піщана в с. Брусівка, по вул. Піщана в с. Брусівка, по вул. Набережна та вул. Спортивна в с. Лимарівка.
  • Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна в смт Біловодськ, Старобільського району Луганської області.· Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 267 від 17.07.2021 «Про затвердження Положення про порядок видачі довідок у виконкомі Біловодської селищної ради у новій редакції».
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 471 від 29.09.2021 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області у новій редакції».