Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

29 жовтня 2021 року у малому актовому залі Біловодського центру культурних послуг за участі старост старостинських округів Біловодської селищної територіальної громади та керівників структурних підрозділів відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

Учасники засідання розглянули 47 питань порядку денного, найголовнішими з яких були:

• Про організацію роботи пересувних відділень зв’язку в сільській місцевості.
  • Про надання дозволу на влаштування недієздатної особи до психоневрологічного інтернату.
  • Про надання матеріальної допомоги на лікування.
  • Про затвердження посадової інструкції начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради в новій редакції.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.02.2021 р. № 172 «Про покладання повноважень щодо обстеження матеріально-побутових умов сімей».
  • Про надання матеріальної допомоги на придбання альтернативного палива.
  • Про звільнення від сплати за соціальну послугу догляд вдома осіб похилого віку.
  • Про внесення змін до рішень виконавчого  комітету «Про затвердження проєкту будівництва».
  • Про затвердження проєкту будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт тротуару з облаштуванням сходів елементами доступності по вулиці Центральна смт Біловодськ Луганської області».
  • Про затвердження проєкту будівництва по об’єкту: «Нове будівництво мережі вуличного освітлення вул. Аграрна, вул. Шкільна в с. Городище від КТП-1306, КТП-1316».
  • Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Біловодської СТГ.
  • Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в с. Новоспасівка, Старобільського району Луганської області.
  • Про надання статусу дітей-сиріт.
  • Про виплату одноразової грошової допомоги особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування батьківського піклування.
  • Про внесення змін до рішення від 26.03.2019 року № 192 виконавчого комітету           селищної ради.
  • Про визначення місця проживання малолітнього.
  • Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  • Про накладення адміністративного стягнення.
  • Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету Біловодської селищної ради на IV квартал 2021 року.
  • Про встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ФОП Гладіній В.В., Котовій Ю.О., Муляр О.О.