Відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної грошової допомоги

Засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної грошової допомоги відбулось 22 червня 2021 року під керівництвом заступника голови комісії – керуючої справами виконавчого комітету Світлани Макаренко.

У засіданні взяли участь члени комісії – начальник відділу соціального захисту соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Тетяна Заремба, заступник головного лікаря з медичного обслуговування КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біловодської селищної ради Юлія Бакало, медичний директор КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради Оксана Юркіна, директор Центру соціальних служб Біловодської селищної ради Луганської області Лариса Чумак, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Біловодської селищної ради Світлана Іванко, секретар комісії – головний спеціаліст Відділу соціального захисту соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Ірина Олійник. Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги, затвердженого рішенням виконавчого комітету Біловодської селищної ради Старобільського району Луганської області від 27.01.2021 № 5 «Про затвердження Положення про комісію з розгляду заяв громадян про надання матеріальної грошової допомоги та її склад», розглянуто 7 заяв громадян Біловодської селищної територіальної громади щодо надання матеріальної грошової допомоги на лікування та оперативне втручання, 5 заяв щодо надання матеріальної допомоги ліквідаторам та вдовам учасників ліквідації на ЧАЕС.