Відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної грошової допомоги

Засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної грошової допомоги відбулось 24 травня 2021 року під керівництвом голови комісії – заступника селищного голови Володимира Гніденка.

У засіданні взяли участь заступник голови комісії – керуюча справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Світлана Макаренко та члени комісії – начальник Відділу соціального захисту соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Тетяна Заремба, медичний директор КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради Оксана Юркіна, директор Центру соціальних служб Біловодської селищної ради Луганської області Лариса Чумак, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Біловодської селищної ради Світлана Іванко.

Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги, затвердженого рішенням виконавчого комітету Біловодської селищної ради Старобільського району Луганської області від 27.01.2021 № 5 «Про затвердження Положення про комісію з розгляду заяв громадян про надання матеріальної грошової допомоги та її склад», розглянуто 3 заяви громадян Біловодської селищної територіальної громади щодо надання матеріальної грошової допомоги на лікування та оперативне втручання, 1 заява щодо поховання особи, яка не працювала та не була пенсіонером на момент смерті та 6 заяв щодо надання матеріальної допомоги ліквідаторам та вдовам учасників ліквідації на ЧАЕС.