Відбулася робоча зустріч з керівниками ЗЗСО щодо забезпечення виконання нормативів та правил протипожежної безпеки

Заклади освіти є одними з найбільш вразливих об’єктів з точки зору протипожежної небезпеки. Будь-яка надзвичайна ситуація може призвести до виникнення безпосередньої загрози для здоров’я і навіть життя дітей.

Так, сьогодні відбулася робоча поїздка голови Біловодської селищної ради Едуарда Олєйнікова, заступника голови Віталія Овчаренка та начальниці відділу освіти Лариси Супрун до Зелеківського та Бараниківського закладів освіти з метою обговорення питань пожежної безпеки.

Створення безпечного середовища  щодо пожежної безпеки в закладах освіти є пріоритетним для Біловодської ОТГ. Відповідно до затверджених Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України, заплановано виконати наступні роботи до нового навчального року:

–        монтаж пожежної сигналізації оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей;

–        встановлення пристроїв для захисту приміщення, будівель і споруд від розрядів блискавки;

–        обробка горищних приміщень вогнезахисним розчином.

Ці заходи спрямовані на безпеку підростаючого покоління під час перебування в закладах освіти та спокою батьків за здоров’я дітей.

Також під час зустрічі керівники зазначених закладів звернулися до голови Біловодської ОТГ з актуальними на сьогодні проблемами для закладів освіти. Так, директор Зелеківського ЗЗСО Дрєєва Тетяна, звернулась з проханням про проведення якісного інтернет-зв’язку для забезпечення дистанційного навчання під час організації освітнього процесу під час карантину та в умовах організаційних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Директор Бараниківського ЗЗСО Людмила Корнієнко просила сприяти у вирішенні питання щодо оновлення системи освітлення шкільного подвір’я. Керівникам відповідних структурних підрозділів вже надано контрольні доручення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here