Відбулась робоча зустріч з питання «Трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Біловодської селищної територіальної громади».

Галузь освіти по всій Україні готується до проведення наступного етапу реформи  НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (НУШ). Готуються й освітяни Біловодської СТГ. Процес переформатування системи освіти необхідно провести планомірно, обдумано й виважено. Імплементація Закону України “Про повну загальну середню освіту” має відбутися не пізніше 2024 року. Засновник шкіл, селищна рада, визначає, за якою траєкторією рухатися.

З метою обговорення шляхів розв’язання задач, що викликані реформою освіти та постають перед Біловодською селищною громадою, відбулася робоча зустріч з питань трансформації мережі закладів освіти за участі заступника селищного голови Володимира Гніденка, представників відділу освіти на чолі з начальницею відділу освіти Ларисою Супрун, керівників структурних підрозділів, депутатів Біловодської селищної ради, старост старостинських округів та представників громадських організацій громади.

На розгляд учасників заходу були надані аналітичні матеріали щодо  стану та перспективи розвитку освіти в громаді, аналіз мережі закладів освіти, контингент учнів на найближчі 5 років, кадровий потенціал, господарський стан, фінансові потреби закладів освіти.