«Підвищення доступності сільських мешканців Біловодської ОТГ до якісних медичних послуг в умовах карантину COVID-19»

В межах реалізації проєкту «Підвищення доступності сільських мешканців Біловодської ОТГ до якісних медичних послуг в умовах карантину COVID-19», що впроваджує ГО «МИ ЗА МАЙБУТНЄ 2018» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, за кошти донорів було придбано бензиновий генератор Matari MX13003EA-ATA, призначений для безперебійного постачання електроенергії в Біловодській амбулаторії. Генератор було передано громадською організацією для КНП «Біловодський ЦПМСД» з метою взяття на баланс та інсталяції.

Медичним працівникам амбулаторій та фельдшерських пунктів передані придбані в рамках цього ж проєкту 17 пульсоксиметрів та 20 фонендоскопів.

Завершено опитування населення Біловодської ОТГ щодо якості доступності медичних послуг, до якого долучилися 1669 респондентів.

За результатами опитування 22 вересня 2020 року відбудеться засідання Круглого столу в онлайн – режимі з обговорення отриманих результатів та визначення пріоритетних напрямків роботи із усунення проблем та недоліків у питаннях якості та доступності медичних послуг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here