Увага! Оголошено Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ!

З 13 квітня 2020 року стартував Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях, що проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях і передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією.

Метою конкурсу є залучення молоді до розробки та впровадження проєктів місцевого економічного розвитку, підтримка підприємницької та інноваційної діяльності, популяризація сільського туризму як дієвої форми соціально-економічного розвитку сільських територій, термін проведення – квітень-вересень 2020 року.

З умовами та порядком проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням за посиланням.

Аплікаційна форма для учасників за посиланням.

Додаток до аплікаційної форми «План дій» за посиланням.

Для додаткової інформації щодо конкурсу звертатись до координатора проєкту Ірини Околович, +38 097 31 47 507ira_okolovych@ukr.net.

Контактна особа від Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської облдержадміністрації Оксана Горбатенко, +38 050 56 90 153, vistur@ukr.net.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here