Успішний виступ біловодських тенисистів у відкритій першості Міловської територіальної громади

02 жовтня у смт Мілове відбулися змагання з настільного тенісу у відкритій першості Міловської громади, присвячені Дню захисників та захисниць України.В представницькому турнірі взяли участь спортсмени з різних територіальних громад Луганської області. Біловодщину представляли: Софія Калашник, Сергій Луценко, Сергій Бабіч та Андрій Сокирка.

Змагання проводились в одиночному та парному розрядах. В одиночному розряді 4 місце посів Сергій Луценко та 3 місце здобув Андрій Сокирка. Ще більш успішними були результати біловодських спортсменів в парному розряді. Перемогу виборола пара Сергій Бабіч-Андрій Шамрига, а третє місце посіла пара Софія Калашник-Сергій Луценко.

Захід проведено на сучасному тенісному обладнанні в теплій дружній атмосфері. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.

Участь команди Біловодщини в змаганнях у відкритій першості Міловської територіальної громади стала можливою за сприяння Біловодського відділення «Ощадбанку» та безпосередньої підтримки провідного тенісиста Біловодщини Сергія Луценка.