Успішний виступ біловодських тенисистів у відкритій першості Міловської територіальної громади

02 жовтня у смт Мілове відбулися змагання з настільного тенісу у відкритій першості Міловської громади, присвячені Дню захисників та захисниць України.В представницькому турнірі взяли участь спортсмени з різних територіальних громад Луганської області. Біловодщину представляли: Софія Калашник, Сергій Луценко, Сергій Бабіч та Андрій Сокирка.

Змагання проводились в одиночному та парному розрядах. В одиночному розряді 4 місце посів Сергій Луценко та 3 місце здобув Андрій Сокирка. Ще більш успішними були результати біловодських спортсменів в парному розряді. Перемогу виборола пара Сергій Бабіч-Андрій Шамрига, а третє місце посіла пара Софія Калашник-Сергій Луценко.

Захід проведено на сучасному тенісному обладнанні в теплій дружній атмосфері. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.

Участь команди Біловодщини в змаганнях у відкритій першості Міловської територіальної громади стала можливою за сприяння Біловодського відділення «Ощадбанку» та безпосередньої підтримки провідного тенісиста Біловодщини Сергія Луценка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here