Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

У Біловодську 23 серпня за участі представників органів місцевого самоврядування, місцевих підприємств, організацій та громадськості відбулись урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора та 30 річниці Незалежності України.

З вітальним словом до громади звернувся селищний голова Олег МИРОШНИК та провів урочисту церемонію нагородження кращих працівників різних галузей. Подяками Біловодської селищної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі, активну громадянську та життєву позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України нагороджено:
1. старшого солдата Валерія ЖУЙКОВА – голову спілки громадської організації ветеранів АТО/ООС Біловодщини;
2. старшого солдата Олександра КОВАЛЬОВА – секретаря спілки громадської організації ветеранів АТО/ООС Біловодщини;
3. Зінаїду ТАРАБАНОВУ – режисерку КЗ “Біловодський районний Будинок культури”
4. Миколу БРУСА – завідувача хірургічного відділення КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради;
5. Аллу УКРАЇНСЬКУ – директорку Біловодського комунального закладу дошкільної освіти загального розвитку (ясла-садок) № 3 «Джерельце»;
6. Віктора ЧУМАКА – Біловодського селищного голову 2002-2015 років;
7. Анатолія КАПТЬОЛА – почесного громадянина Біловодщини;
8. Володимира САМАРДАКА – заслуженого тренера України, суддю міжнародної категорії.

В урочистій атмосфері проведено традиційну посвяту в повноправні громадяни нашої держави. Начальник Біловодського відділу Міграційної служби України у Луганській області Євген КРАВЦОВ та начальниця Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради Наталія ІВАНОВА вручили паспорти громадянина України чотирьом 14 річним біловодчанам.

На довершення церемонії юні вихованці Біловодського Центру дитячої та юнацької творчості та зразкового танцювального колективу «Променад» Біловодського РБК долучились до Всеукраїнського флешмобу до Дня прапора України «Україна Єдина».