Урочистості до Дня захисника та захисниці України

Секретар ради Денис Боронников узяв участь в урочистостях з нагоди потрійного свята – Дня захисника та захисниці України, Днем Українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці. Вони відбулись у малому залі Біловодському центрі культурних послуг.

Це свято свідомих, нескорених громадян, яким небайдужа доля нашої країни.

«Найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій. Саме завдяки самовідданості наших бійців ми спокійно живемо у своїх домівках. Ми повинні цінувати, що наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє», – звернувся до всіх присутніх секретар ради.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, активну громадянську та життєву позицію, самовіддане служіння українському народові Подяками Біловодської селищної ради нагороджені:

• Майстер-сержант МИКОЛА ПАСІЧНИК, інспектор прикордонної служби вищої категорії – начальник групи інспекторів прикордонної служби відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби  “Біловодськ”  (тип В).
  • Старший сержант ТЕТЯНА МОХОВА, інспектор прикордонної служби 2-ї категорії – начальник групи документального забезпечення відділу прикордонної служби “Біловодськ” (тип В).
  • Старший сержант ОЛЕКСАНДР ТКАЧУК, командир взводу охорони другого відділу Старобільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  • Старший солдат МАКСИМ ЧУМАК, старший стрілець першого відділення охорони взводу охорони другого відділу Старобільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  • Старший солдат ЮЛІЯ ІЩЕНКО, стрілець-санітар першого відділення охорони взводу охорони другого відділу Старобільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  • Солдат ОЛЕНА УМАНСЬКА, стрілець-помічник гранатометника першого відділення охорони взводу охорони другого відділу Старобільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  • Прапорщик служби цивільного захисту СЕРГІЙ ВОРОБЙОВ, диспетчер 28 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Луганській області.
  • Молодший сержант служби цивільного захисту НАТАЛІЯ КОРОЛЕВСЬКА, диспетчер 28 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Луганській області.
  • Старший солдат РОМАН РЄЗНІК, член спілки Громадської організації ветеранів АТО/ООС Біловодщини.
  • Капітан поліції ОЛЕКСАНДР КОМИШАН, начальник сектору дізнання відділу поліції 2 Старобільського РУП ГУНП в Луганській області.
  • Капітан поліції ОЛЕКСАНДР МИРОНЕНКО, старший слідчий слідчого відділення відділу поліції 2 Старобільського РУП ГУНП в Луганській області.

Після урочистостей щирими українськими піснями всіх присутніх вітали працівники Біловодського центру культурних послуг.