Урочистості до Дня медичного працівника

У п’ятницю, напередодні Дня медичного працівника в Біловодському районному будинку культури відбулися урочистий захід для працівників охорони здоров’я громади.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся селищний голова Олег МИРОШНИК, зазначивши, що на Біловодщині сотні медпрацівників з честю виконують свій професійний обов’язок, часто в надзвичайно складних умовах та у будь-який час доби.

Кращих медичних працівників Біловодщини очільник громади разом з начальницею відділу взаємодії з Біловодської ТГ та здійснення виконавчої влади на місцях Старобільської РДА Наталією Будовською відзначили подяками Біловодської селищної ради й грамотами Старобільської РДА за багаторічне сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і кваліфіковане надання медичної допомоги жителям району та громади.

Привітання, незабутні емоції та гарний настрій представникам медицини дарували солісти Біловодського БК та вихованка дитячої школи мистецтв.