Сигнальні повідомлення від Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Луганській області

Сигнальне повідомлення № 15 від 28 травня 2021 року
      Погодні умови сприяють масовому розвитку горохової попелиці на посівах гороху. При виявленні більше 15-20 % заселених рослин необхідно провести захисні заходи з використанням дозволених припаратів.

Сигнальне повідомлення № 16 від 28 травня 2021 року
      На посівах картоплі у приватному секторі проходить масова яйцекладка колорадського жука,  початок відродження личинок з 26.05., масове відродження буде проходити на початку червня.
      Заходи хімічного захисту  проводять при виявленні 10-20 личинок 1 – го та 2 – го віку на кущ при заселенні 10 % рослин.

Сигнальне повідомлення № 17 від 28 травня 2021 року
       Дощова погода  сприяє розвитку хвороб садових насаджень. Для  боротьби з паршею та борошнистою росою на плодових деревах необхідно провести обробки фунгіцидами дозволеними до використання в Україні.

Сигнальне повідомлення № 18 від 28 травня 2021 року
       В посівах  капусти у приватному секторі проходить масова яйцекладка та відродження гусені капустяної молі, капустяної совки, капустяного білана.

       При виявленні 1-2 гусениць на рослину капустяної совки при заселенні більше 2 % рослин на листковій розеткі або 5 гусениць на рослину при формуванні головки при заселенні більше 5 % рослин; при заселенні більше 10 % рослин гусеницями капустяного білана; при заселенні  більше 10 % рослин гусеницями капустяної молі (більше 5 гусениць на рослину) провести хімічний захист  дозволеними до використання в Україні препаратами.

       Препарати, що будуть застосовуватись для обробок,  повинні бути зареєстровані в «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні.»

        Обовязково необхідно попередити про час і місце обробітку органи місцевого самоврядування та пасічників.

Державний фітосанітарний інспектор                   Г. Болдарєва

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here