Упорядкування справ в дитячому садку

З усією відповідальністю віднеслися до упорядкування справ у Новодеркульському комунальному закладі дошкільної освіти загального розвитку (ясла-садок) «Берізка» директорка Валентина Гладкова та голова експертної комісії й вихователька Наталія Синєгубка.

Накази з основної діяльності та кадрових питань за період з 1949 по 2017 роки, установчі документи (статути, виписки з Єдиного державного реєстру, свідоцтва про державну реєстрацію, рішення сесій), приймально-здавальні акти, документи про державну атестацію, колективні договори, річні статистичні звіти, приймально-здавальні акти, особові справи звільнених працівників, атестаційні анкети та інші документи відповідно до номенклатури справ були відібрані для підшивки. Закуплено картон та паперовий вініл, знайшли станки для підшивки, залучили до упорядкування документів майже всіх своїх працівників.

В розробці знаходяться описи справ тривалого зберігання та з кадрових питань (особового складу), історична довідка, акт про вилучення для знищення справ, термін зберігання яких закінчився.

Консультаційна та практична допомога з даного питання була надана начальницею архівного відділу виконавчого комітету Біловодської селищної ради Тетяною Разумною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here