Учитель року – 2021

Вітаємо переможця!

У фінальному етапі обласного туру конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика» Біловодську селищну територіальну громаду представляла Малищенко Віра, вчитель математики Біловодського ліцею «Лідер», яка посіла ІІ призове місце серед 8 учасників конкурсу.

У період з 02 грудня 2020 року по 28 лютого 2021 року на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». На даному етапі оцінювались фахові знання предмета, вільне володіння навчальним матеріалом,  доцільність використання методів, форм, способів, засобів, прийомів та  оригінальність проведення уроку.

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне – любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє, як би складно не було, він обрав гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне».

Відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради та Центр професійного розвитку педагогічних працівників щиро вітають Віру Малищенко з високими здобутками в конкурсі.  Бажаємо Вам  щоб вчительські будні дарували

силу-силенну приємних миттєвостей, а всі труднощі розчинялись у веселому вихорі ентузіазму та цілющого оптимізму!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here