Участь Біловодського селищного голови Едуарда Олєйнікова у брифінгу в Луганській обласній державній адміністрації.

19 березня 2019 року селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков взяв участь у брифінгу Луганської обласної державної адміністрації.

У своїй промові, Біловодський селищний голова заявив, що у 2018 році загальний бюджет Біловодської громади склав майже 252 мільйони.

Доповідаючи про соціально-економічний розвиток Біловодської громади, Едуард Олєйніков нагадав, що наша об’єднана територіальна громада – є єдиною в області, яка утворена в межах усього району.

Минулоріч, на території ОТГ реалізовано 46 проектів з різних джерел фінансування. Загалом на реконструкцію інфраструктури, благоустрій населених пунктів, покращення матеріальної бази закладів освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, ЖКГ спрямовано 65 млн гривень.

На стадії завершення знаходиться будівництво лікарської амбулаторії в селищі Біловодськ вартістю 13,7 млн гривень. Вже отримано спеціалізований автотранспорт для сімейного лікаря.

Для дітей, позбавлених батьківського піклування, придбано три квартири на суму близько 900 тис. гривень. Розпочато будівництво дитячого будинку сімейного типу, орієнтовною вартістю 9 млн гривень.

Біловодський селищний голова зазначив, що за кошти субвенції з державного бюджету та ОТГ у сумі 8,5 млн гривень відремонтовано хірургічне відділення районної лікарні, придбано сучасне медичне обладнання, відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

За рахунок Державного фонду регіонального розвитку реалізовано два проекти на 4,6 млн гривен. Це – завершення реконструкції Євсузької лікарської амбулаторії та реконструкція спортивного майданчику під створення поля зі штучним покриттям на території Біловодського опорного закладу загальної середньої освіти.

На конкурсний відбір для реалізації проектів у 2019 році подано ще шість.

На кошти інфраструктурної субвенції – а це 14,7 млн гривень, втілено у життя шість проектів. Серед них – створення дошкільного підрозділу в Литвинівській школі, капремонт Біловодської ДЮСШ, Біловодського районного краєзнавчого музею, доріг, придбання телескопічного автогідропідйомника, реконструкція двоповерхового корпусу районної лікарні для розміщення клініко-діагностичної лабораторії.

Едуард Олєйніков зазначив, що важливим є і участь ОТГ в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку. Так, минулоріч переможцями стали 7 з 9 поданих проектів. Загальна їх вартість склала 2,6 млн гривень при співфінансуванні з обласного, місцевого бюджетів та інших джерел.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here