У Луганській області починає впроваджуватися проєкт «СІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ»

Вважаємо за належне, проінформувати Вас що з кінця 3-4 кварталу 2021 року у Біловодській громаді впроваджується проєкт «Сільське відділення, що передбачає трансформування стаціонарної «неавтоматизованої» пошти в селі у новий формат, завдяки якому жителі отримають 100% сучасних послуг біля дому.

Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає 2-3 рази на тиждень у невеликі села. Вони потрібні для того, аби жителі навіть найвіддаленіших і найменших населених пунктів громади отримали всі необхідні їм поштові, логістичні й фінансові послуги.

Бригада пересувного відділення доставлятиме пенсії, субсидії, ліки, періодику й посилки, прийматиме оплату за комунальні платежі тощо. Завдяки пересувним відділенням у селах розвиватиметься малий бізнес – можна відправляти свої товари поштою у будь-який куточок країни та за кордон.

Згідно з планом компанії до кінця 2021 року 1800 авто обслуговуватимуть сільських мешканців усієї країни, а листоноші у 2022 році отримають нові смартфони для покращення клієнтського сервісу та оптимізації процесів звітності.

Що стосується Біловодської громади то нижче надаємо перелік населених пунктів із запланованими змінами по переведенню сільської мережі на обслуговування ПВПЗ.