У Біловодську відбувся турнір з пляжного волейболу присвячений пам’яті Івана Сіпуна

Вчора, 26 червня відбувся традиційний турнір з пляжного волейболу присвячений пам’яті Івана Сіпуна. У змаганнях взяли участь 6 чоловічих та чотири жіночих команди, які перетворили прибережну зону річки Деркул на територію, де панувала атмосфера спортивної боротьби та сили духу. Першим з турнірним завданням впорались жіночі команди:
І місце здобули Гурічева Наталія/Чумак Анастасія (Біловодськ)
ІІ місце у команди Гапотченко Анна/Добрицька Поліна (Біловодськ)
ІІІ місце вибороли Ставицька Ганна/Борзілова Альбіна (Біловодськ)

Не дивлячись на спеку спортсмени проявляли неймовірно волю та жагу до перемоги.
Переможцями змагань стали команда  Мирошник Олег/Тимець Ігор (Біловодськ);
Срібними призерами змагань стали Маліновський Віталій/Тіщенко Олександр (Біловодськ);
Бронзу змагань вибороли гості змагань Ружин Богдан/Іванчук Євген (Старобільськ).

Команди переможців були нагороджені кубком, а усі гравці команд-призерів медалями та пам’ятними грамотами Федерації волейболу Луганської області.

Дякуємо спортсменам за участь у грі присвячений пам’яті нашого земляка!