У Біловодську стартував “Кубок відкриття сезону з пляжного волейболу Луганської області”

У суботу, 22 травня відбулися змагання з волейболу на піску сезону 2021. Не зважаючи на примхливу травневу погоду свої сили на майданчиках пляжу “Пісочок” випробовували 7 чоловічих, 2 жіночих та 2 змішаних команд, які представляли міста Сєвєродонецьк, Старобільськ, а також смт Біловодськ, Мілове, Новопсков та Петропавлівка.

За першість гравці одночасно боролися на двох волейбольних майданчиках. Дуже приємно завжди бачити на трибунах молодих вболівальників, що не тільки активно підтримують гравців, а й самі долучаються до волейбольного спорту.

За результатами цікавих та запеклих спортивних баталій місця розподілилися таким чином:
Золото змагань вибороли Тіщенко Олександр та Маліновський Віталій.
Другою стала команда Іванчука Євгена і Ружина Богдана.
Трійку кращих замкнули Писаний Данило та Коробєйнік Андрій.

Команда-переможець була нагороджена кубком, а усі гравці команд-призерів медалями та грамотами Федерації волейболу Луганської області за підтримкою управління молоді та спорту Луганської області.
1 тур відкритого чемпіонату  Луганської області серед чоловічих команд  відбудеться 30 травня у місті Сєвєродонецьк.

Вітаємо учасників змагань із початком пляжного сезону.