У Біловодську відбулися урочистості до Дня селища

Біловодську виповнилося 333 роки. Це один із древніх населених пунктів Слобідської України — заснований у 1686 році козаками й селянами-втікачами, котрі переселялися на вільні землі. За багатовікову історію наше селище пережило дуже багато подій, розквітло й продовжує розвиватися.
Сьогодні на площі біля районного Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню селища. До початку урочистої частини була організована дитяча розважальна програма, присутні мали можливість оглянути виставку робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
Теплими і сердечними були вітання селищного голови Едуарда Олєйнікова. Керівник громади підкреслив, що успіхи та досягнення, якими пишається громада, базуються на єдності та спільній роботі усіх жителів Біловодщини.
Опісля вітань селищний голова Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко та секретар селищної ради Віктор Кучеров виконали приємну місію – з нагоди Дня селища нагородили біловодчан за номінацією «Людина року». В сфері освіти «Людиною року» став заступник директора з навчально-виховної роботи Біловодського опорного ЗЗСО Віктор Горшколєпов; в сфері медицини – генеральний директор КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Роман Чередниченко; в сфері культури – працівник Біловодського районного Будинку культури Анна Рогозян; в сфері екології – керівник ГО «Біловодськ – чистий наш край» Ірина Мєдвєдєва; в сфері спорту – учениця Біловодського опорного ЗЗСО, спортсменка-важкоатлетка Дар’я Шишанова; в сфері декоративно-ужиткового мистецтва – працівник з благоустрою Біловодської селищної ради Євтушенко Олександр.
В цьому році жителі нашого селища відзначили свій золотий ювілей весілля. Родини Орденко Володимира та Анни, Козюменських Олексія та Віри привітали з 50-ти річчям сумісного життя. Поповнюється наше селище і молодими сімейними парами. В номінації «Молоде подружжя» сьогодні нагородили Мельника Дмитра та Ірини.
Як найповажнішого жителя селища привітали Дейнеко Феоктісту Яківну та побажали щасливих років життя.
Оголосили сьогодні і переможця конкурсу на створення офіційної символіки Біловодської громади (прапор та герб) – Корнієнко Поліну.
Урочистим і хвилюючим моментом свята стало оголошення переможців огляду-конкурсу «Найкраще село року», який у червні був започаткований селищною радою. В цьому конкурсі взяли участь майже всі старостинські округи Біловодської громади. За рішенням конкурсної комісії всі учасники конкурсу «Найкраще село року» отримали нагороду.
Головний переможець, який у цьому конкурсі став кращим, доклав найбільше зусиль та об’єднав своїх мешканців у єдину сильну, дружню родину і виборов перше місце з призовим фондом 6000 грн. – село Новодеркул.
Призовий фонд за зайняте друге місце становив 4 тис.грн. «Срібло» вибороло село Лимарівка.
Третє місце посіло село Плугатар і було нагороджено призовим фондом – 2000 грн.
Щиро вітаємо переможців та учасників! Кожне село продемонструвало свою індивідуальність, майстерність та згуртованість! Дякуємо за створення неймовірно святкової, позитивної атмосфери!
Після урочистої частини на гостей свята чекав виступ харківської кавер-групи «Happy Time», дискотека та святковий феєрверк.
Швидко добігло до кінця свято, але воно залишило добрий слід у пам’яті кожного присутнього, як справді свято єдиної родини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here