Туризм

Подорож Біловодщиною зі сучасними технологіями.

Біловодщина – справжня Terra incognita для мандрівників.

Якщо так сталося, що вам трапилося приїхати на Біловодщину в професійних чи особистих справах, то дана інформація повністю змінить ваше перше враження про регіон, підкаже, де провести вільний час, що побачити на власні очі, а також переконає, що днів вашого відрядження чи відпустки надто мало, щоб побачити все те, чим багатий цей край. 

Якщо ж ви потенційний гість, або з числа тих, хто полюбляє відкривати для себе незвідані місця і маловідомі регіони, цей матеріал допоможе зорієнтуватися серед найбільш привабливих місць і зекономить час для планування мандрівки.

Якщо ви мешканець Біловодщини, матимете можливість відчути гордість та відповідальність за громаду, частиною якою ви є, поділитися цією інформацією з друзями, або зробити особистий внесок і доповнити цей матеріал цікавою інформацією, тобто стати творцем і співавтором полотна під назвою «Моя Біловодщина».

Інтерактивна мапа Біловодської природної та культурної спадщини

Інтерактивна мапа демонструє потенціал регіону, і ми маємо надію, що вона згодом стане головним допоміжним інструментом для розвитку туристичної привабливості Біловодщини.

Особлива цінність мапи у тому, що над її наповненням працювали усі небайдужі мешканці громади, а повністю завершеною вона не буде ніколи, бо завжди хтось із біловодчан щось згадуватиме, знаходитиме, створюватиме, примножуватиме.

Імерсивна подорож Деркульським кінним заводом

Деркульський завод – об’єкт, який першим називає в переліку найвідоміших кожен на Біловодщині. Він справді заслуговує на увагу і, за певних обставин, може бути предметом гордості далеко за межами регіону. Саме тому Деркульський кінний завод стає першим власником особливих листівок, за допомогою яких може рекламувати себе, користуючись сучасними засобами зв’язку.

https://travelbox.in.ua/card/belovodsk-dkz

Віртуальні панорами Біловодського краєзнавчого музею, Деркульського та Новоалександрівського кінних заводів  на Google Maps

Імерсивні подорожі, інтерактивна мапа, панорами на Google Maps підготовлені для Біловодської громади фахівцями ГО «ЦПГА «КРИЛА» в рамках проекту «Згуртування навколо спадщини як ресурсу розвитку громади» за підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру», KryvaLuka@gmail.com, +38(099)073-25-90