Турнір з настільного тенісу

У Біловодську 17 жовтня відбувся турнір з настільного тенісу у відкритій першості Біловодської селищної територіальної громади, присвячений Дню захисників та захисниць України. В турнірі у парному розряді взяли участь спортсмени з різних територіальних громад Луганської області, зокрема 4 пари біловодських тенісистів. Вперше до змагань міжрайонного рівня долучилась команда Біловодського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Луганської області.

Урочистості розпочались із привітання начальника відділу рекрутингу та комплектування Старобільського РТЦК та СП майора Олександра Ткаченка, який побажав учасникам турніру міцного здоров’я, наснаги, високих спортивних досягнень.

За результатами напруженої боротьби переможцями стала пара спортсменів Андрій Шевцов – Сергій Іщенко (м. Старобільськ), срібними призерами – пара Євген Солдатенко – Євген Білобровський (смт Новоайдар), третє місце посіла пара Дмитро Руденко – Сергій Бондар (м. Старобільськ).

Церемонію нагородження переможців і призерів провели Біловодський селищний голова Олег Мирошник та начальник другого відділу Старобільського РТЦК та СП підполковник Олексій Мажулін.

Учасницю турніру Софію Калашник нагородили цінним призом за успішний виступ в обласній спартакіаді 2020 року, всеукраїнських спортивних змаганнях серед команд сільських та селищних територіальних громад 2021 року й у турнірах районного, міжрайонного, обласного рівня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here