Цифрова трансформація освіти

25 березня 2021 року між Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України та Біловодською селищною радою Біловодського району Луганської області укладено Меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є впровадження сучасних освітніх технологій та модернізації навчально-методичної бази дошкільної та загальної середньої освіти через використання існуючих можливостей сторін.

Пріоритетними напрямками співпраці у 2021 році є:

Дошкілля;

Нова Українська Школа;

Інклюзивна освіта;

Предмети природничо-математичного циклу;

STEM освіта. 

Перший етап цифрової трансформації освіти розрахований на 2021 рік і полягає у підготовці вчителів до роботи із сучасними електронними освітніми ресурсами й закріплення отриманих умінь та навичок на практиці.

Другий етап передбачає розширення навчальних предметів та збільшення кількості освітян, залучених до проєкту, і організацію просвітницької та навчальної діяльності з батьками, які є справжніми замовниками освітніх послуг.

Результатом проєкту на кінець 2021 року має стати показник: 80% освітян, які беруть участь у реалізації проєкту, пройшли весь курс навчання і регулярно користуються електронними освітніми ресурсами.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here