Тривають перевірки суб’єктів підприємницької діяльності з дотримання карантинних вимог, передбачених для «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки

З початку введення на території Луганської області «червоного» рівня карантинних обмежень епідеміологічної небезпеки спеціалістами Біловодського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з представниками  Відділу поліції №2 Старобільського РУП ГУНП в Луганській області, з 30 жовтня 2021 року проводяться моніторингові перевірки об’єктів нагляду щодо дотримання суб’єктами підприємницької діяльності  протиепідемічних вимог, передбачених Постановою Кабінету Міністрів  України №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

Станом на 16 листопада спільними мобільними групами перевірено 93 суб’єкти підприємницької діяльності Біловодської селищної територіальної громади. За наслідками моніторингових перевірок складено 13 адміністративних протоколів про порушення передбачених  ст. 42,  ст. 44-2, ст. 44-3, Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звертаємо увагу на дотримання дистанції між відвідувачами, нанесення відповідного маркування, обслуговування та перебування на об’єктах господарської діяльності з забезпеченням засобами індивідуального захисту, проведення температурного скринінгу працівників перед початком роботи, наявність дезінфікуючих  засобів та своєчасне проведення дезінфекції приміщень, наявності у певних категорій підприємців та відвідувачів негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування об’єкту торгівлі), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, та інших заходів  передбачених протиепідемічними вимогами.

Нагадуємо про неухильність дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я тих, хто Вас оточує!