Триває реалізація проєкту «Доступність послуг Біловодського ЦНАПу для людей з інвалідністю»

Громадська організація «Дивокрай 2008» продовжує впроваджувати проєкт «Доступність послуг Біловодського ЦНАПу для людей з інвалідністю».

Проєкт спрямовано на створення умов доступності та спрощення процедур отримання адміністративних послуг в Біловодському ЦНАПі для людей з інвалідністю.

Команда проєкту сприяла розміщенню на вході до Центру тактильної таблички зі шрифтом Браєля та кнопками виклику. Крім того, у межах проєкту було придбано портативний відеозбільшувач, спеціалізовані електронні програми для людей з вадами зору та вадами слуху, кнопки виклику для віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАПу в трьох селах громади.

Зважаючи на значне поширення COVID-19 планується також закупівля антивірусного кіоску – безконтактного дезінфектора для рук з вбудованим високочутливим інфрачервоним термометром, що забезпечить запобігання розповсюдження вірусних інфекцій.

Виконання проєкту є суттєвим кроком у напрямку забезпечення доступних та зручних умов для людей з інвалідністю в отриманні ними своєчасних адміністративних послуг.

Цей проєкт реалізується ГО «Дивокрай 2008» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here