Сигнальне повідомлення № 7 від 06.05.2021 р. від Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Луганській області

Сигнальне повідомлення № 7  від 06.05 2021 р.
У приватному секторі на сходах буряків, капусти, редиски спостерігається живлення хрестоцвітих блішок. Тепла суха погода сприятиме масовому заселенню та пошкодженню рослин.
Необхідно постійно обстежувати посіви  та при виявленні заселення 5 -10 % рослин шкідником  в кількості 3-5 жуків на рослину обробити дозволеними інсектицидами.

Сигнальне повідомлення № 8  від 06.05 2021 р.
У приватному секторі з 05.05.21 р. відмічається літ та яйцекладка цибулевої та морквяної мух.
Для попередження пошкоджень цибулевою мухою можна обробити грядки цибулі за допомогою настоїв, чиї аромати відлякують шкідника, або провести обприскування інсектицидами дозволеними для використання у приватному секторі та зареєстровані у «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволеними до використання в Україні.»
З метою боротьби з морквяною мухою у період яйцекладки обробіть землю між грядками гірчичним порошком, тютюновим пилом або червоним і чорним перцем. Ефективним є проріджування рослин з появою перших справжніх листків та боротьба з бурянами. Для великих грядок можливе застосування інсектицидів дозволених до використання в Україні. 

Державний фітосанітарний інспектор                  Г. Болдарєва

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here