Святкування Дня села в Гармашівці

У суботу, 09 жовтня, жителі Гармашівки з піснями, танцями та дитячими веселощами відзначили День рідного села.

На святкування завітав селищний голова Біловодської селищної ради Олег МИРОШНИК, який у своєму вітальному слові побажав мешканцям злагоди, здоров’я, тепла, достатку кожній родині й мирного неба над головою.

Гарний настрій гостям заходу дарували учасники художньої самодіяльності – аматори округу та працівники сільського Будинку культури. Гідно шанували і піснями, і пам’ятними подарунками наймолодшого й найстаршого жителів села, цьогорічних ювілярів, багатодітні сім’ї та родини, у яких проживають і виховуються діти з особливими потребами. Щирі вітання лунали на адресу новонародженого гармашівця та сімейних пар, які цього року відзначають ювілейні дати подружнього життя.

З нагоди Дня села молоддю Гармашівки встановлено пам’ятний знак «Я люблю Гармашівку».

Гармашівці вкотре довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято.