Святкування Дня села Плугатар

Урочистості з нагоди Дня села Плугатар 02 жовтня розпочались з вітальної промови заступника селищного голови Віталія МАЖУЛИ та депутатки Плугатарського старостинського округу Біловодської селищної ради Наталії СТАРІКОВОЇ.

Цього чудового дня староста округу Юрій НІПРУН відзначив ініціативних односельців. За активну життєву позицію, самовіддану працю та вагомий внесок у розвиток своєї території нагороджено найактивніших плугатарян в різних номінаціях: «Активний житель», «Найактивніший пенсіонер», «Найсмачніші пиріжки», «Активний молодий спеціаліст», «Небайдуже серце» та «Паличка-виручалочка».

На святі вітали Мирославу Михайлівну Гуменюк та Григорія Івановича Латку – найповажніших, найстаріших жителів, які в цьому році відсвяткували 90-річні ювілеї.

Щедра поетичними талантами плугатарська земля. Зі сцени в поетичних рядках Галини Дзюби, Оксани Тіщенко, Лілії Сіпакової та Юрія Ніпруна у всій своїй красі постав рідний край, його люди та природа.Для своїх земляків та гостей свята учасники місцевого аматорського театру представили комедійну виставу «З похмілля на весілля», а родзинкою святкового дійства став виступ Луганського обласного козачого кінного театру.

Сільське свято вдалося на славу й запам’яталося яскравими посмішками та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці с. Плугатар вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here